Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Przedsezonowe Treningi z Drift Trophy

sobota 23.05.2020
Toruń,
SAMOCHODY, DRIFT
WRACAMY PO KWARANTANNIE! ZAPRASZAMY NA PRZEDSEZONOWE TRENINGI 23 I 30 MAJA!


Podstawowe informacje:
➡️Treningi na Torze Toruń w dniach 23.05 i 30.05.
➡️Dostępne miejsca w grupach:
- A (sobota 23. maja, godz. 08.00-13.30)
- B (sobota 23. maja, godz. 13.45-19.00)
- C (sobota 30. maja, godz. 08-00-13.30)
➡️Z racji na obecnie obowiązujące przepisy epidemiczne treningi będą odbywały się w grupach liczące do 16 osób, w tym maksymalnie 14 zawodników (w praktyce zakładamy od 8 do10 aut na grupę).
➡️MAŁE GRUPY = BRAK KOLEJEK DO STARTU + DUŻO JAZDY
➡️Tradycyjnie zapewniamy sprawną organizację.
➡️Zaawansowane procedury sanitarne obejmujące wszystkich uczestników i obsługę obiektu, mające na celu zminimalizowanie ryzyko zagrożenia epidemicznego
➡️TRENING ZAMKNIĘTY, tzn. bez udziału publiczności i zewnętrznych mediów (z racji na obowiązujące przepisy sanitarne). Obiekt podczas treningu będzie zamknięty i dozorowany.
➡️WPISOWE: 250 ZŁOTYCH
Trening w dobie koronawirusa SARS-CoV-2
Mając na względzie zdrowie naszych uczestników i obsługi toru, a także aktualnie obowiązujące w tym zakresie przepisy prawne i sanitarne, oświadczamy, że trening odbędzie się przy zachowaniu wszystkich niezbędnych procedur mających na celu minimalizację ryzyka zarażenia wirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19. Zastosujemy w tym celu bardzo uproszczone procedury rejestracyjne oraz organizacyjne, a podczas całego treningu na obiekcie będzie wprowadzony ścisły reżim sanitarny, wynikający z aktualnych wskazań ministerstwa zdrowia oraz służb sanitarnych. Wszyscy oficjalnie zarejestrowani uczestnicy treningu dostaną od nas wiadomość e-mail z tymi wytycznymi. Otrzymają je również w formie drukowanej tuż po przyjeździe na trening.
❗️❗️❗️Z racji na obecnie obowiązujące przepisy każdy zgłaszający się na nasz trening kierowca może zgłosić maksymalnie jednego dodatkowego członka teamu. Cała grupa uczestnicząca w treningu (zawodnicy + „trenerzy”) nie może liczyć więcej niż 16 osób.❗️❗️❗️
TRENING BEZ UDZIAŁU KIBICÓW I ZEWNĘTRZNYCH MEDIÓW❗️
Niestety, z racji na aktualne wskazania władz trening musi odbywać się bez udziału publiczności oraz przedstawicieli zewnętrznych mediów (zdjęcia w ramach dostępnych możliwości w będą robiły osoby pełniące w tym dniu przede wszystkim funkcje przy obsłudze toru). Obiekt podczas treningu będzie zamknięty i dozorowany!
Mocno bolejemy nad tymi ograniczeniami, ale musimy zastosować się do wytycznych władz. Nie zamierzamy łamać obowiązującego w tym zakresie prawa, stąd kibiców i przedstawicieli mediów prosimy o uszanowanie obowiązujących zasad.
INNE ISTOTNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
- Od wszystkich uczestników biorących udział w przejazdach po torze wymagana jest jazda w kaskach.
- Klatki bezpieczeństwa w autach nie są wymagane, przy czym samochody ich nie posiadające, nie mogą być wykorzystywane do przejazdów w parach.
- Uczestnicy są zobowiązani uczestniczyć w treningu pojazdami sprawnymi technicznie i spełniającymi podstawowe wymogi bezpieczeństwa dla tego typu wydarzeń driftingowych.
Dostępne miejsca w grupach:
- A (sobota 23. maja, godz. 08.00-13.30)
- B (sobota 23. maja, godz. 13.45-19.00)
- C (sobota 30. maja, godz. 08-00-13.30)
REJESTRACJA I OPŁATA STARTOWA
Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail kontakt@drift-trophy.pl w treści podając:
➡️imię i nazwisko kierowcy
➡️numer telefonu
➡️podstawową specyfikację techniczną auta
➡️wybór grupy (A, B lub C)
➡️nazwisko ewentualnego dodatkowego członka teamu (jeżeli nie jest to niezbędne, to prosimy nie zgłaszać takich osób, ażeby nie blokować miejsc innym zawodnikom).
Po akceptacji zgłoszenia otrzymacie Państwo od nas wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.
Całkowita opłata za udział w treningu wynosi 250zł. Rejestrację kończy wpływ przedpłaty w wysokości 150zł na podane poniżej konto. Pozostałe 100zł dopłacacie Państwo w biurze na miejscu, tuż po przyjeździe na obiekt.
UWAGA❗️❗️❗️ W związku ze zmianą współorganizatora Drift Trophy, ZMIENIŁ SIĘ NUMER NASZEGO KONTA❗️❗️❗️
AKTUALNY RACHUNEK, NA KTÓRY NALEŻY KIEROWAĆ PRZEDPŁATY (150 zł):
Stowarzyszenie MERCEDES TORUŃ CLUB
Bank Pekao S.A.
Nr 89 1240 1936 1111 0010 8964 5805
Przelew z dopiskiem „Przedsezonowy trening z Drift Trophy <data>”
Zgłoszenia przyjmowane będą do wyczerpania dostępnych miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Dane osobowe przekazywane w zgłoszeniu są niezbędne do przeprowadzenia procesu rejestracji na trening i zostaną użyte przez organizatora wyłącznie w tym celu zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883 i przepisami RODO.

Reklama