publikacje

1. Rajd Baborowa

   1. Rajd Baborowa

 

Fot 49

 

  Z 7 zaplanowanych oesów udało się rozegrać 5. Najszybszą załogą okazali się Damian Kostka i Mateusz Martynek w Hondzie Civic.

Drugie miejsce zajęli Gracjan Grela z Martą Momot (aktualni mistrzowie Śląska) również w Hondzie Civic.

Trzecie miejsce wywalczyła załoga Mateusza Bojanowskiego i Andrzeja Ksyta (Honda Civic).

Pecha natomiast miał Piotr Baran pilotowany przez Michała Pacieja (Honda Civic), byli liderami rajdu do szóstego odcinka. Niestety na przed ostatniej próbie silnik odmówił posłuszeństwa, a co za tym idzie załoga musiała się wycofwać rajdu.

 

  W klasyfikacji PPC (Puchar Peugeota i Citroena) zwyciężyli syn i ojciec – Bartłomiej i Grzegorz Bębenkowie w Citroenie Saxo.

 

  W klasie RO1 zwyciężyli Bojanowski i Ksyt w Hondzie Civic. RO Open 2WD padło łupem Marcina Babraja i Michała Majewskiego, a w RO Open N na najwyższym stopniu podium stalęli Marcin Kowal z Sebastianem Lenkowskim w Mistsubishi Lancerze.

 

  W klasie Gość 4WD bez większych problemów zwyciężlili Poloński i Sitek w Fordzie Fiesta R5.

 

Fot 38

 

Fot 63

 

Fot 2

 

Galeria

tekst i zdjęcia Rafał Wróbel

  • Najlepiej oceniane zdjęcie

    011
  • partnerzy

    http://www.supertrophy.pl/ http://www.ak-centrum.pl/ http://driftfoto.pl/ http://bezpiecznymotorsport.pl/ http://devil-cars.pl/ http://www.iameseriespoland.com http://www.super-rally.eu/ http://www.ak-krolewski.pl/ http://www.samochodowypucharmalopolski.pl/ http://www.iameseriespoland.com http://motorsport.bytom.pl/ www.stoppijanymkierowcom.pl http://www.ligarajdowa.pl/ http://www.wlta.pl/ https://www.facebook.com/wrakomania/