Tory

MOTOPARK UŁĘŻ

Położenie:
NOWODWÓR, KOD POCZTOWY 08-503, GPS: 51.62248°N, 22.0883°E
Nawierzchnia:
Asfalt
Długość:
1500M PŁYTY GŁÓWNEJ PLUS BOCZNE I DOJAZDOWE
Szerokość:
15 - 30M
Przeznaczenie:
SAMOCHODY, MOTOCYKLE
Kontakt:
OŚRODEK DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY
MOTO PARK UŁĘŻ
(BYŁE LOTNISKO UŁĘŻ)
KONRAD WOŹNIAK TEL. 728-511-995
INFO@MOTOPARK.NET.PL
WWW.MOTOPARK.NET.PL

Motoryzacyjne centrum szkoleniowe dysponuje:

- 110 000 m kw. utwardzonego terenu; są to drogi asfaltowe 30m x 1500m, 15m x 1500m oraz ponad 42 000 m2 innych dróg i placów manewrowych, co stanowi tor o nawierzchni asfaltowej o długości ok. 5,5 km. 
- Cały 170 ha obiekt jest w całości ogrodzony, co daje możliwośd wykorzystywania go na różne sposoby,
- homologowane płyty poślizgowe, prostokątna o wymiarach 20m x 100m, okrąg o średnicy 35m z automatycznym nawadnianiem,
- pawilon z salą wykładową z wyposażeniem multimedialnym dla 70 osób, pokój dla instruktorów 16 osób, kuchnia, toalety, prysznic, oraz biuro firmy, sala wykładowa posiada; rzutnik, laptop, sprzęt nagłaśniający, tablicę magnetyczną i materiały dydaktyczne
- tor off-roadowy dla samochodów terenowych, quadów, motocykli
- tzw. „górka” niezbędna do uzyskania statusu ODTJ o spadkach powyżej 10% stopni, na której można dwiczyd podjazdy na wzniesieniu oraz hamowanie na łuku drogi ze spadkiem,
- ok. 400 pachołków do ustawienia próby w różnej konfiguracji,
- środki łączności bezprzewodowej 12 krótkofalówek ,
- Internet wi-fi HOT-SPOT na terenie całego obiektu
- Służby zabezpieczające; Karetka pogotowia z ratownikiem lub lekarzem oraz straż pożarną
- Osoby techniczne, wirażowi
- Możliwośd noclegu w pobliżu Ośrodka, liczne zajazdy i hoteliki
- Na miejscu catering w konkurencyjnych cenach
- Pomiar czasu i prędkości profesjonalnymi urządzeniami Tag Hauer .
Moto Park Ułęż jest w pełni przygotowanym autodromem na potrzeby doskonalenia techniki jazdy samochodami osobowymi, ciężarowymi, autobusami i motocyklami,
Na naszym obiekcie na co dzieo odbywają się szkolenia w zakresie kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej, kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyśpieszonej, szkoleo okresowych, kursy na instruktorów oraz Szkoły Bezpiecznej Jazdy, Szkoła Jazdy Reacing, Jazdy z mistrzem, eventy, Moto Prezent, Akademie Bezpiecznej Jazdy, Szkolenia i Treningi Motocyklowe i Samochodowe.

Raz w miesiącu przez cały weekend nasi goście mają możliwośd spróbowania swoich sił w treningach jazdy rajdowej, wyścigach motocyklowych lub poprowadzenia samodzielnie takie auta jak Ferrari, Lamborghini, Mitsubishi, Viper lub KTM X-Bow oraz wziąd udział w kursie driftingu.

W soboty lub niedziele jest możliwośd wzięcia udziału w zlotach aut klasycznych i zabytkowych oraz spotkania się w gronie miłośników aut wyścigowych, takich jak Porsche, Mazda, VW, Audi, Skoda, Seat, Bmw, Ford Mustang, Subaru Impreza, Mitsubishi i wiele innych.

Na naszym terenie Bardzo często odbywają się nagrania programów telewizyjnych dla takich stacji jak: TVN TURBO, Polsat Play oraz zdjęcia do wielu czasopism motoryzacyjnych.

Reklama
Reklama