Newsy

XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników
Poszukiwani młodzi mechanicy motocyklowi

Dodane: 27.02.2023

Młode gwiazdy mechaniki motocyklowej poszukiwane!

Już na przełomie marca i kwietnia podczas największej imprezy branżowej: Poznań Motor Show 2023 w wielkim finale do rywalizacji o laury w staną młodzi fachowcy od napraw motocykli!

Nadchodzą Mistrzostwa Mechaników: zgłoś się!
Zgłoszenie do XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników: https://akademiamlodegomechanika.pl/pl/Home/Register

Bój stoczą uczniowie szkół ponadpodstawowych. Trzydzieści najlepszych zespołów z całej Polski spotka się w Poznaniu podczas XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Żeby dostać się do finału, należy najpierw zgłosić się i przejść eliminacje półfinałowe, które będą odbywały się on-line. Zgłaszamy dwuosobowe zespoły wraz z opiekunem i 10 marca przystępujemy do zadań w wersji elektronicznej.Młody Mechanik Motocyklowy to jedna z najmłodszych, ale także najbardziej rozwojowych kategorii podczas Mistrzostw Mechaników. Rozwój segmentu sprzedaży jednośladów w naszym kraju to również zapotrzebowanie na fachowców w tej dziedzinie.-Kategoria Młody Mechanik Motocyklowy to przede wszystkim zaproszenie dla pasjonatów. Często są to osoby, które gdzieś w swojej szkole “mechanikują”, zdobywają umiejętności, doświadczenie, ale nie mają gdzie odkryć swojego talentu. My chcemy te talenty znaleźć i dać im szansę na zaistnienie. Jest to przyszłościowy zawód, potrzeba specjalistów w tym zakresie. Młody mechanik motocyklowy to wielki potencjał, zapraszamy do udziału wszystkich zafascynowanych dwoma kółkami mechaników - mówi Adrian Dekowski, organizator Mistrzostw Młodych Mechaników, prezes V8 Team.W tym roku tematem przewodnim mistrzostw jest aktywne przyjęcie do serwisu.
Przestrzeganie procedur w tym zakresie będzie obecne niemal w każdej konkurencji praktycznej rozgrywanej podczas finałów. Celem organizatorów i partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników jest wypracowanie, zwłaszcza u młodych mechaników, określonych nawyków oraz procedur, które są wyznacznikiem profesjonalnego przyjęcia pojazdu do warsztatu, a przyszłości wprowadzenie na rynek nowego zawodu – doradcy serwisowego.Półfinał odbędzie się 10 marca o godz. 10:00, zaś najlepsza trzydziestka kategorii stanie do konkurencji podczas finału, który odbędzie się w dniach 30 marca - 2 kwietnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie mistrzostw: https://mistrzostwamechanikow.pl/

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama