Newsy

Strefa dla najmłodszych pasjonatów dwóch kółek na Warsaw Motorcycle Show!

Dodane: 09.03.2023

Ponad pięćset metrów kwadratowych atrakcji! Spektakularna strefa Pit Bike by JustR czeka na Was już od najbliższego piątku w podwarszawskim Nadarzynie! Warsaw Motorcycle Show 2023, również dla najmłodszych!Atrakcje dla dzieci, premiery modeli Pit Bike, ale również dirt bike, czy quadów, jazdy testowe na elektrykach, spotkania z zawodnikami i gośćmi specjalnymi. To będzie świetny początek sezonu! -Targi motocyklowe to zawsze świetna okazja do spotkania po zimowej przerwie. Patrząc za okno, jeszcze chwilę musimy poczekać na sezon, ale podczas Warsaw Motorcycle Show nie musimy się martwić o pogodę, gdyż jazdy dla najmłodszych zostały zorganizowane na elektrycznych pit bike i odbywają się pod dachem. Każde dziecko będzie mogło bezpłatnie spróbować jazdy, bezpiecznie i z instruktarze doświadczonych trenerów i zawodników - mówi Marek Szkopek, prowadzący na co dzień szkółkę Micro Szkopek School.
Zawodnika mistrzostw świata będzie można spotkać wraz z Olsztyn Racing, każdego dnia targowego w godzinach 10:30-12:30, dyżur od 12:30-14:30 przejmuje kolejna warszawska szkółka: SIL Academy, popołudniowa zmiana 14:30-16:30 to jazdy z 3MM Racing. Każda z ekip będzie miała również swoje stanowisko na miejscu, będzie to zatem doskonała okazja, by zobaczyć symulację paddocku zawodniczego i porozmawiać o starcie w Mistrzostwach i Pucharze Polski Pit bike.

Czarek Czaruje, Bartek Kowalski ściga się na żużlu
Strefa Pit Bike zorganizowana w tym roku pod szyldem JustR, będzie obfitowała w spotkania i wyjątkowych gości, którzy na co dzień również jeżdżą na mini maszynach. Jednym z uczestników spotkań na strefie będzie doskonale znany dzieciom i młodzieży iluzjonista, uczestnik programu Mam Talent, Czarek Czaruje. Nie zabraknie akcentu żużlowego, na stanowisku będzie można spotkać zawodnika WTS Sporta Wrocław i członka kadry narodowej na żużlu, Bartka Kowalskiego. Kolejny punkt programu to fascynujące rozmowy z mistrzami pit bike. Obecność potwierdzili: Mateusz Hulewicz, ekipa Pit Bike Brodnica, Magdalena Pabijan, MRF Girl, Rafał Walas, Patryk “Wagner”Stankiewicz, Kuba Stankiewicz “Pit Dadson” i uczestnik mistrzostw świat miniGP, Antek Kuptel i oczywiście Marek Szkopek.Premiery na stanowisku MRF i Kayo
Dla wszystkich fanów nowości motoryzacyjnych gratką będą nowości w gamie pit bike i dirt bike. Swoją premierę będą miały m.in. Kayo KT 50 to najmniejszy dirt bike z rodziny Kayo. Jest przeznaczony dla dzieci do 10 roku życia. Wyposażony został w automatyczną skrzynię biegów, która ułatwia najmłodszym jazdę. Kayo 125 TT to wyjątkowa maszyna dla młodzieży. Tego Pit Bike’a napędza silnik o pojemności 124cc. Posiada on manualną, czterostopniową skrzynię biegów. Daje sobie radę w naprawdę wymagających terenach, takich jak głęboki piasek lub błoto. Został wyposażony w dużą, wydajną chłodnicę oleju oraz airbox. Totalną nowością w gamie dirt bike’ów Kayo będzie K2 Pro.

Na Warsaw Motorcycle Show fanów marki MRF czeka wielka premiera! W gamie jej pojazdów szykuje się prawdziwa rewolucja. W ofercie MRF pojawią się bowiem cztery elektryczne modele. Będą to dwa motocykle przeznaczone do jazdy na torach asfaltowych oraz dwa na tory off-roadowe. W sprzedaży pojawią się jeszcze w 2023 roku. Dla wszystkich fanów marki MRF podczas Warsaw Motorcycle Show zaprezentowany zostanie kultowy model 140 RC-Z w wersji 2023.

Targi Warsaw Motorcycle Show odbywają się w dniach 10-12 marca 2023 w Ptak Expo w Nadzarzynie. Strefa Pit Bike by JustR znajduje się na stanowisku D2.62, w hali D. Dla osób, które nie mogą być na targach, przygotowana została mapa w miejscami w całej Polsce, gdzie na pit bike można jeżdzić: https://justr.pl/map/


Reklama
Reklama
Reklama