Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Freestyle Heroes 2K19

sobota 23.03.2019
Gliwice, woj. ŚLĄSKIE
MOTOCYKLE, FMX
Po 3 latach przygotowań jako twórcy legendarnego festiwalu sportów ekstremalnych BALTIC GAMES oraz Freestyle Family, czyli ekipy odpowiedzialnej za dziesiątki pokazów FMX w Polsce, Europie oraz na Bliskim Wschodzie mamy przyjemność zaprosić na nasz najnowszy projekt:


➡ FREESTYLE HEROES - Extreme & Moto Show, czyli mega spektakl sportów akcji jakiego jeszcze w Polsce nie było! 🔥🔥🔥
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Loty na 25 metrów w powietrzu, na wysokości 3-go piętra, podwójne salta, salta w tył quadem czy buggy to dla naszych zawodników „chleb powszedni”. W 7 widowiskowych dyscyplinach zaprezentuje się ich aż trzydziestu trzech. Najlepsi, specjalnie wyselekcjonowani zawodnicy z Polski i Europy, dla których takie imprezy to miejsce do przełamywania wszelkich barier.
Projekt został oparty na oryginalnej formule dwóch ekip walczących ze sobą na ewolucje i triki - Young Freeks vs Old School Rockers, czyli odwieczna walka młodych wilków ze startymi wyjadaczami.
Kto wygra tą bitwę? 23 marca zdecydujecie WY, widzowie, bo dobrze wiemy, że chcecie mieć głos i macie do tego prawo! 
FREESTYLE HEROES to:
▪ 33 światowej klasy zawodników w tym zdobywcy medali na Xgames
▪ 3 dyscypliny MOTO (8 x FMX, 2 x QUADS, 1 x BUGGY)
▪ 4 dyscypliny EXTREME (8 x MTB, 8 x BMX, 3 x INLINE, 3 x SCOOTER)
▪ 3 wielkie lądowania
▪ FireShow – Psycho Dolls
▪ Efekty sceniczne – Viva- System
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Po 20 latach w branży extreme, dobrze wiemy co lubicie. Tym razem idziemy o 3 kroki dalej. Arena zmagań będzie miała prawie 3000m2, a konstrukcje, które w niej staną, wielkość jakiej jeszcze nigdy dotychczas nie spotkano. Niespotykana dotychczas w naszym kraju dynamika widowiska oparta zostanie na 3 wielkich lądowaniach , które umożliwią potrójne skoki synchroniczne! Dodając do tego profesjonalną pirotechnikę oraz grę świateł jak u gwiazd muzyki EDM, możemy zagwarantować masę niezapomnianych wrażeń, które na cały rok pozostaną w Waszej pamięci, aż do momentu kolejnej edycji FREESTYLE HEROES!
🔜 Wszystko to zobaczycie już 23 marca 2019 w najnowocześniejszej w Polsce hali widowiskowej w Gliwicach. Arena Gliwice pomieści aż 17 tysięcy widzów. Nie zastanawiaj się długo i zostań częścią naszego mega show!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
23 marca 2019
Arena Gliwice oficjalnie, Gliwice
Bilety od 29 PLN
Dostępne na: https://www.ebilet.pl/sport/extreme/freestyle-heroes/
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Sponsors and partners:
Arena Gliwice oficjalnie
Gliwice
Cropp
Monster Energy
ebilet.pl

Reklama
Reklama