Tory wyścigowe

Tor Łódź
D lodz
 • Długość
  1500 metrów
 • Nawierzchnia
  asfalt
 • Szerokość
  8 - 12 metrów
 • Przeznaczenie
  samochody, motocykle, gokardy
 • Położenie
  okolice Łodzi
 • Dane kontaktowe

  tel: +48 722 000 999

  e-mail: info@tor-lodz.pl

  http://www.tor-lodz.pl/

   

  Lokalizacja Toru Łódź:

  Stryków przy drodze krajowej 71 (w kierunku na Zgierz),

  Kiełmina,  gm. Stryków k/Łodzi

   

  TOR ŁÓDŹ będzie czynny codziennie:

  od godz.8:00 do godz. 20:00 w okresie wiosenno-letnim

  od godz. 8:00 do godz. 16:00 w okresie jesienno-zimowym,

 • Wielkie ściganie pod Łodzią!

   

  Jest to jedyny taki tor wyścigowy w województwie łódzkim. Składa się z odcinka asfaltowego o długości około 1,5 km i szerokości 8-12 m, dwóch płyt poślizgowych prostokątnej (7mx70m) i płyty stanowiącej wycinek pierścienia. Celem przedsięwzięcia było wypełnienie niszy w naszym województwie związanej z świadczeniem usług w zakresie szkolenia poprawy technik i bezpieczeństwa jazdy. Nasz tor jest oficjalnym ośrodkiem ODTJ (Ośrodkiem Doskonalenia Techniki Jazdy). Stworzyliśmy bezpieczne miejsce do szkolenia i testowania umiejętności kierowców.

   

  Tor Łódź - nowoczesny tor dla samochodów, motorów i gokartów

   

   

  Oprócz roli ODTJ, Tor Łódź doskonale nadaje się również jako miejsce idealne do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań i imprez sportowych zarówno dla osób prywatnych, jak i całych firm.


  W tym celu obiekt wyposażony został w nowoczesny system pomiaru czasu z podziałem na 3 sektory, podobnie jak w Formule 1. Kierowcy samochodów, gokartów lub motocykli otrzymują transpondery, które umieszczają w swoich pojazdach. Jadąc po torze, pojazdy przekraczają miejsca, w których umieszczone są instalacje indukcyjne, wysyłając automatycznie sygnały do centralnego komputera. Ten wyświetla wyniki zarówno na dużym wyświetlaczu na zewnątrz, jak i na monitorach wewnątrz budynku oraz na specjalnie stworzonej na potrzeby Toru Łódź, aplikacji mobilnej, która pozwoli porównywać swoje wyniki z innym kierowcami oraz ułatwi śledzenie postępów przy kolejnych pokonaniach trasy.


  Decydując się na przejażdżkę na Torze Łódź:

  • Płacisz kartą kredytową, więc nie musisz mieć przy sobie portfela,
  • Korzystasz z aplikacji przygotowanej właśnie dla Ciebie (dostępnej na urządzeniach mobilnych),
  • Odcinkowy pomiar czasu (nasz tor jako pierwszy w Polsce posiada system pomiaru czasu na poszczególnych odcinkach trasy),
  • Masz możliwość zestawienia swoich najlepszych czasów i obserwować, jakie postępy zrobiłeś,
  • Możesz również skorzystać z naszej oferty profesjonalnych szkoleń samochodowych prowadzonych przez doświadczonych instruktorów.

   

  Rozplanowanie układu trasy - Toru Łódź

   

   

  Nasz ośrodek został zaprojektowany przez jednego z najwybitniejszych architektów. To projekt, przy którego konstruowaniu nadrzędnym celem stało się zapewnienie maksimum bezpieczeństwa poruszającym się po torze kierowcom oraz możliwość stworzenia symulacji trudnych warunków, które pozwolą na szkolenie dodatkowych umiejętności wychodzenia z ciężkich sytuacji drogowych.

   

  Obiekt można wynająć na godziny lub na cały dzień na wyłączność, wg dostępnego cennika.

   

  Zapraszamy do odwiedzin pierwszego, uniwersalnego Toru w województwie łódzkim!


  Teren inwestycji jest ogrodzony i oświetlony. Projekt Ośrodka został opracowany zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 16 stycznia 2013 r.

   

  • Najlepiej oceniane zdjęcie

   011
  • partnerzy

   http://www.supertrophy.pl/ http://www.ak-centrum.pl/ http://driftfoto.pl/ http://bezpiecznymotorsport.pl/ http://devil-cars.pl/ http://www.iameseriespoland.com http://www.super-rally.eu/ http://www.ak-krolewski.pl/ http://www.samochodowypucharmalopolski.pl/ http://www.iameseriespoland.com http://motorsport.bytom.pl/ www.stoppijanymkierowcom.pl http://www.ligarajdowa.pl/ http://www.wlta.pl/ https://www.facebook.com/wrakomania/