Newsy

GOSIA RDEST NA PODIUM

Dodane: 26.06.2018

Bardzo udany weekend zaliczyła Gosia Rdest na włoskim torze Misano. Polka zajęła 3. miejsce w klasie w wyścigu GT4 European Series.

W trzeciej rundzie GT4 European Series Gosia Rdest i Cedric Freiburghaus wywalczyli podium. W trudnym niedzielnym wyścigu zdobyli 3. miejsce w klasyfikacji Pro Am. Gosia rozpoczynała wyścig i jechała pierwsze pół godziny. Następnie, zgodnie z zasadami, zmienił ją za kierownicą drugi zawodnik, Cedric Freiburghaus. Podczas swojej zmiany Gosia dostarczyła kibicom wielu emocji i czystej sportowej rywalizacji. Jej walka z BMW należała do najciekawszych momentów wyścigu. Z pełnym opanowaniem wyczekała na właściwą chwilę, by wyprzedzić rywala czystym manewrem.

35991008 1790149027711590 3251915822238531584 n

Gosia Rdest mówi: To był bardzo dobry wyścig. Dziękuję moim kibicom, a także sponsorom, dzięki którym mogę się ścigać. W ten weekend miałam przyjemność gościć na torze przedstawicieli firmy EPOS. Ambasadorką zegarków EPOS jestem już piąty rok. Dziękuję wszystkim za wsparcie i zaufanie, a mojemu zespołowi Phoenix Racing za świetne przygotowanie samochodu.

Kolejna runda GT4 European Series odbędzie się 20 – 22 lipca na torze Spa – Francorchamps.

W sezonie 2018 Gosię Rdest wspierają: DeWALT, A/B/C PHU Bogdan Serafin, EPOS Watches Poland, Ravenol, HICO Medical Devices, EMKA SA, Emka – Trans.