Prasa o nas

Łącznie: 1610989

Dziś:

Wczoraj:

Ostatni tydzień:

Ostatni miesiąc: 8652

 

Napisali o nas w

 

logo mmp24

 

czyli najważniejszym wydawnictwie w Polskim świecie reklamy i marketingu.

 

Dla tych, którzy mają login artykuł dostępny jest tu. Dla nie posiadających załączamy jpg oraz tekst. Cyfry podane w notce są już nie aktualne :)

 

 

Powstał nowy portal dla miłośników motoryzacji

Katarzyna Woźniak | 25 września 2013, 06:00

Autorem projektu jest Dawid Lekszycki z Focus Media Group.

W internecie powstał nowy portal informacyjny dla miłośników rajdów samochodowych i wyścigów – Siescigam.pl. 

 

Założycielem portalu jest Dawid Lekszycki, creative supervisor w Focus Media Group. Podkreśla, że portal jest wynikiem realizacji sportowych i wyścigowych pasji. – Portal powstał z potrzeby uporządkowania informacji o wyścigach samochodowych, do tej pory osoby chcące ścigać się lub oglądać rajdy musiały spędzać godziny na wertowaniu internetu w poszukiwaniu ważnych imprez. Nasz portal zebrał wszystkie informacje w jednym miejscu – zapewnia Lekszycki. Dostęp do portalu jest darmowy.

W kalendarzu imprez znajdują się zawody "z górnej półki", jak mistrzostwa Polski, ale też lokalne imprezy. Filarem strony jest kalendarz, ale znalazło się na niej również miejsce na galerię filmów i zdjęć, ogłoszenia, informacje i wskazówki dla początkujących, a także felietony. Lekszycki zapewnia, że niszowy portal odwiedza dziennie średnio 100 osób, a od momentu powstania, czyli od końca czerwca br., zebrał już ponad 5 tys. "lajków" w Facebooku. 

 

mm

  • Najlepiej oceniane zdjęcie

    IMGP6476
  • partnerzy

    http://www.supertrophy.pl/ http://www.bmw-challenge.pl/wybierz-cykl/ http://www.ak-centrum.pl/ https://www.facebook.com/amkpt http://driftfoto.pl/ http://bezpiecznymotorsport.pl/ http://www.bmw-challenge.pl/wybierz-cykl/ http://devil-cars.pl/ http://www.super-rally.eu/ http://www.ak-krolewski.pl/ http://www.samochodowypucharmalopolski.pl/ https://www.facebook.com/LubawskiKlubRajdowy http://mazowieckiwrakrace.pl/ http://motorsport.bytom.pl/ https://www.facebook.com/racingyakuzateam http://www.polskikarting.com.pl/ http://pole-position.pl/public_html/index.html http://rajdowy.jugow.info/1/17/Newsy http://www.rallydrive.pl/ http://sidewaynature.com/ www.stoppijanymkierowcom.pl http://t2r.pl/ http://topbrakes.pl/ http://www.ligarajdowa.pl/ http://www.wlta.pl/ http://www.wrak-race.pl/ https://www.facebook.com/wrakomania/