Filtry kalendarza

Dodaj Event

RSS

co, gdzie, kiedy w motosporcie czyli kalendarz imprez i treningów

tor modlin3
18-08-2018 - 18-08-2018
Wolne jazdy - samochody
trening, bez licencji, bez homologacji
trening 
Wiecej info
Zapraszamy na jazdy swobodne na Torze Modlin. Nasz obiekt to miejsce przyjazne zarówno kierowcom amatorom, jak i osobom z większym doświadczeniem i umiejętnościami. Możesz u nas doskonalić technikę jazdy, sprawdzić możliwości swojego samochodu, albo po prostu przyjemnie spędzić czas bawiąc się za kierownicą.
Zdjęcie użytkownika Tor Modlin.

Gwarantujemy świetną atmosferę i fachową opiekę naszych instruktorów ze sportowym doświadczeniem. Oferujemy możliwość skorzystania z garażu, miejsca serwisowego, pomoc przy drobnych naprawach oraz wymiany i wyważenia opon. Dla chętnych mamy możliwość wynajęcia instruktora na wyłączność.

W trwającym 4 godziny treningu może wziąć udział do 40 samochodów, które wyjeżdżają na tor w grupach, na trwające 15 minut sesje, według harmonogramu ustalonego na dany dzień. 

Wszystkie informacje i zapisy:
https://www.tormodlin.pl/oferta/oferta-dla-osob-prywatnych/track-day-jazdy-swobodne-dla-samochodow/

Do zobaczenia!

 

  • Najlepiej oceniane zdjęcie

    42
  • partnerzy

    http://www.supertrophy.pl/ http://www.ak-centrum.pl/ http://driftfoto.pl/ http://bezpiecznymotorsport.pl/ http://devil-cars.pl/ http://www.iameseriespoland.com http://www.super-rally.eu/ http://www.ak-krolewski.pl/ http://www.samochodowypucharmalopolski.pl/ http://www.iameseriespoland.com http://motorsport.bytom.pl/ www.stoppijanymkierowcom.pl http://www.ligarajdowa.pl/ http://www.wlta.pl/ https://www.facebook.com/wrakomania/