Filtry kalendarza

Dodaj Event

RSS

co, gdzie, kiedy w motosporcie czyli kalendarz imprez i treningów

16-03-2018 - 18-03-2018
Kurs na Licencja RN
kurs/egzamin, bez licencji, bez homologacji
Kurs
Wiecej info
Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice wraz Fundacją Centrum Edukacji Motorowej i Gliwicką Szkołą Bezpiecznej Jazdy zaprasza do udziału w kursie na certyfikat i licencję rajdową RN.
Kurs organizowany jest w Gliwicach w dniach 16-18 marca 2018 r.
Kurs zaczynamy wykładami: w piątek o 16.00 oraz w sobotę od 8.00 do12.00, program zgodny z komunikatem GKSS PZM. Zdecydowaliśmy się na podzielenie zajęć teoretycznych na 2 tury z uwagi na komfort uczestników 8-10 godzin wykładów jest dość męczący.
Na zajęciach teoretycznych doświadczeni instruktorzy – kierowcy i piloci rajdowi, w ciekawy ale
i efektywny sposób przekażą wam najważniejsze informacje z regulaminów jak i z własnego rajdowego doświadczenia. Podpowiemy jak dobrze i regulaminowo przygotować się do rajdu.

W sobotę od 12.30 zaczniemy praktycznie szkolenie . Znowu dzielimy to na 2 tury, aby naprawdę dobrze przygotować naszych uczestników. Zaczniemy od „odbioru administracyjnego” i „BK” .

W dalszej części szkolenia uczestnicy będą brali udział w rajdzie ,czyli na ustawionej trasie spotkacie wszystkie punkty trasy z ustawionymi tablicami w prawidłowych odległościach.
Będziecie mieli okazje zrobić zapoznanie z trasą według książki drogowej. Karta drogowa to podstawa więc duży nacisk będziemy kładli na zapoznanie się z nią.
Na trasie będą ustawione szykany wygrodzenia i „tajne znaki”.
Przekażemy wam wiedzę teoretyczną ale i praktyczną zdobytą na odcinkach RSMŚL jak i RSMP.
Przeprowadzimy warsztaty dla pilotów jak i dla kierowców.
Będziemy was zaskakiwać sytuacjami które mogą wydarzyć się na rajdzie i sprawdzimy waszą wiedzę. https://www.pzm.pl/zo/katowice/kurs-na-certyfikat-i-licencje-rajdowa-rn-16-18032018
Zdjęcie użytkownika Moto Sport Gliwice.

 

  • Najlepiej oceniane zdjęcie

    49 kopia
  • partnerzy

    http://www.supertrophy.pl/ http://www.bmw-challenge.pl/wybierz-cykl/ http://www.ak-centrum.pl/ https://www.facebook.com/amkpt http://driftfoto.pl/ http://bezpiecznymotorsport.pl/ http://www.bmw-challenge.pl/wybierz-cykl/ http://devil-cars.pl/ http://www.super-rally.eu/ http://www.ak-krolewski.pl/ http://www.samochodowypucharmalopolski.pl/ https://www.facebook.com/LubawskiKlubRajdowy http://mazowieckiwrakrace.pl/ http://motorsport.bytom.pl/ https://www.facebook.com/racingyakuzateam http://www.polskikarting.com.pl/ http://pole-position.pl/public_html/index.html http://rajdowy.jugow.info/1/17/Newsy http://www.rallydrive.pl/ http://sidewaynature.com/ www.stoppijanymkierowcom.pl http://t2r.pl/ http://topbrakes.pl/ http://www.ligarajdowa.pl/ http://www.wlta.pl/ http://www.wrak-race.pl/ https://www.facebook.com/wrakomania/