Sprzedam samochód

 • Wróć
  • 21-06-2015

   5452488173 1
   5452488173 2
   5452488173 5
   5452488173 6
   5452488173
   • Renault Clio Sport

   • cena 17000
   • Moc 185 KM
   • ccm 2000
   • rok prod. 2000
   • miasto Warszawa
   • mail bartosz.bilski@wp.pl
Do sprzedania piękne i zadbane Renault Clio Sport 2 ph2 z Grudnia 2002 w opcji rajdowej.

Auto zostało profesjonalnie przygotowane do sportu motorowego przez poprzedniego właściciela, który nie szczędził na najlepsze podzespoły i części. (Do 2013 było seryjnym autem potem jak zaraz się okaże jeździło sporadycznie) W efekcie był parę razy na torze aby doskonalić swoje umiejętności a następnie zapałał potrzebą nowego projektu a auto trafiło w moje ręce.

W tym przypadku również clio było eksploatowane sporadycznie(jako 3 w rodzinie) plany były szumne- KJSy, rajdy itp. Niestety wstyd się przyznać z braku czasu skończyło się na odwiedzeniu Słomczyna i paru treningach. Reszta to jazda miejska zupełnie nie wykorzystująca możliwości tego auta.

Szkoda zatem aby stało w garażu i czekało na lepsze czasy ponieważ jest w pełni sprawne i przygotowane do jazdy sportowej. Zanim zacznę wymieniać kolejne modyfikacje chce wyraźnie zaznaczyć, że nie jest to drut(jakich wiele)- auto robione po kosztach na chińskich podróbkach tylko kompletnie przygotowana rajdówka przygotowana do ekstremalnych obciążeń. Stale serwisowana, zalana nowym olejem Motul 300V, ze sztywnym zawieszeniem, zdrową skrzynią i motorem. Do tego bezwypadkowe, nie poobijane z pięknym lakierem.

Do auta dorzucam cały oryginalny środek, wszystkie wymontowane graty, do tego 2 komplet felg na slickach + 2 dodatkowe opony do upalania. Jest tego naprawdę sporo- dzięki czemu można powrócić do oryginalnego, nienagannego stanu.

To co zostało w aucie zmienione:


- wymieniony kompletny rozrząd z pompą wody,
- pompa od wspomagania,
- nowy alternator,
- pasek wieloklinowy + napinacz itp
- tarcze hamulcowe ATE przód i tył (przód Power Disk)
- klocki DS2500 przód i tył
- przewody hamulcowe w oplocie
- całe zawieszenie na poliuretanach RacingFlex (najtwardsze)
- wydech przelotowy Inochi Motorsport
- NOWE zawieszenie gwintowane GAZ GHA
- fotele kubełkowe jak na foto BIMARCO GRIP i EXPERT z homologacją!!
- kierownica RRS
- nowe jeszcze boczki carbonowe
- kolektor ssący RS
- kolektor wydechowy RS (4-2-1)
- rozpórki Górny
- puszka filtra powietrze z V6 wkładka K&N
- Poduszki silnika poliuretan RacingFlex!

Pewnie o paru rzeczach zapomniałem...

Wszystko to kosztowało jak się domyślacie kupę kasy i wielokrotnie przewyższa podaną cenę.

Podana cena wynika z pilnej potrzeby gotówki i podlega niewielkiej negocjacji. Jeżeli auto się nie sprzeda, osobno wystawie fotele, zawias, kolektor, kierownicę- same te graty wartę są ok 5 k.

Zainteresowanych zachęcam do kontaktu mailowego: bartosz.bilski@wp.pl
 • Najlepiej oceniane zdjęcie

  101
 • partnerzy

  http://www.supertrophy.pl/ http://www.ak-centrum.pl/ http://driftfoto.pl/ http://bezpiecznymotorsport.pl/ http://devil-cars.pl/ http://www.iameseriespoland.com http://www.super-rally.eu/ http://www.ak-krolewski.pl/ http://www.samochodowypucharmalopolski.pl/ http://www.iameseriespoland.com http://motorsport.bytom.pl/ www.stoppijanymkierowcom.pl http://www.ligarajdowa.pl/ http://www.wlta.pl/ https://www.facebook.com/wrakomania/